Zvelebování bytu v zimě

S blížící se zimou přichází ideální doba na rekonstrukci bytu. Doteď totiž kvůli hezkému počasí a úpravám exteriéru nebyl na interiér vůbec čas. Samozřejmě, že musíte zapomenout na výměnu topení nebo oken – ty je opravdu lepší nechat na léto, ale stále zůstává dost činností, které lze v bytě provádět bez ohledu na počasí. Například výměnu podlahových krytin. Nejedná se však o nic jednoduchého, co byste zvládli sami. Aby bylo možné položit novou dlažbu, dřevěnou, vinylovou či jinou podlahu, je nutné správně připravit samotný podklad, a tak je lepší nechat to na odbornících. Optimálně položená podlahová krytina je totiž stejně důležitá jako její výběr.

 

Síla barev

Pustit se lze v tomto období také do malování. Díky němu můžete pozměnit koncept celé místnosti, aniž byste museli vynaložit velké finanční částky. Také v tomto případě, chcete-li, aby byl výsledek opravdu dokonalý a zcela podle vašich představ, je nejlepší obrátit se na profesionály. Ti mají dostatek zkušeností s malířskou prací a také správné vybavení. Vybírat můžete z mnoha odstínů barev a dát tak stěnám v interiéru nový kabát. Nezapomeňte ani na nátěry oken, dveří, radiátorů či zábradlí, také tyto malířské a lakýrnické práce ke zvelebování příbytku patří.

 

Nová koupelna

Do nového můžete rovněž obléknout také vaší koupelnu,ostatně rekonstrukce bytového jádra patří k nejžádanějším úpravám posledních let. A není divu, ta stará umakartovátotiž nejen, že nerespektují moderní trendy, ale často nesplňují ani základní standardy komfortu. Před samotnou rekonstrukcí si pečlivě rozmyslete, jestli se do jednotlivých činností pustíte sami, nebo si na ně raději povoláte odborníky. Pokud si na rekonstrukci netroufáte vlastními silami nebo chcete ušetřit čas a energii, pak je specializovaná firma jasnou volbou. Při jejím výběr však buďte obezřetní. Dejte na doporučení a reference, všímejte si, zda firma dbá na to, aby byl prostor po provedených pracích co nejčistší, ta solidní si po sobě dokonce i uklidí. Tak nečekejte na jaro a začněte se zútulňováním vašeho bytu hned teď!

 

 

 

 


Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108