Nepodceňte úlohu bytových doplňků

Na vzhledu každé místnosti se velkou měrou podílí podlaha. Právě ona totiž zaujímá velkou plochu v interiéru, a tak není divu, že utváří první dojem. S podlahovou krytinou můžete doslova kouzlit, sortiment je totiž opravdu rozsáhlý. Už dávno se nejedná jen o dlažbu nebo koberec. Do popředí se dostávají také přírodní materiály, jako je přírodní linoleum, oblíbené jsou také korkové či bambusové podlahy. Stálicí navzdory času a všem módním trendům zůstávají dřevěné podlahy. Podlaha však představuje dlouhodobou investici, nelze ji měnit ze dne na den nebo podle vaší momentální nálady. Zatoužíte-li proto po něčem novém a neokoukaném, musíte proměnit místnost jinak.


Naprosto ideální jsou k tomu bytové doplňky. Nejen, že jsou finančně mnohem výhodnější alternativou, než například rekonstrukce, ale také se jedná o variantu daleko snazší. Přitom právě bytové dekorace dokážou zázraky a s prostorem umí doslova čarovat. Stačí vybrat originální kousky podle vašeho vkusu a vdechnete domácnosti nový styl.


Chybět nesmí také různé obrázky na zdi, které pozitivně ovlivňují psychiku. Zkuste nástěnné dekorace – pár obrázků, hodiny originálního designu nebo fotorámečky s fotografiemi vašich blízkých a uvidíte, jak váš příbytek ožije.


Významný vliv na to, jak se v konkrétní místnosti cítíte, má také světlo. Celý prostor rozsvítí a punc magičnosti mu dodají lucerny, lucerničky a lampiony, romantickou kulisu pro večer ve dvou dokreslí svícny a důmyslné rozmístění svítidel zajistí neopakovatelnou atmosféru. Přívětivost interiéru podtrhnou i umělé květiny, které jsou dnes prakticky k nerozeznání od těch živých. Jsou naprosto nenáročné na podmínky prostředí, takže jimi můžete vyzdobit i tmavé kouty. Snadné jsou také na údržbu, stačí je jednou za čas omýt od prachu a dál mohou zdobit interiér v celé své neustále rozkvetlé kráse.


Jednotlivé dekorace volte tak, aby spolu vzájemně ladily a nerušily se – jen tak prohřejí a zútulní váš domov.


Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108