Nebojte se rekonstrukce

Každý z nás chce žít v útulném a příjemném prostředí. Avšak, co dělat, jestliže vaše bydlení má ty nejlepší časy už dávnou za sebou, přestává uspokojovat vaše potřeby a nároky a o nějakém následování módních trendů vůbec nemůže být řeč? Pak nezbývá jiné řešení než rekonstrukce. Ta obvykle začíná výměnou podlahových krytin, v případě, že dochází ke změně dispozic, tak je vyžadována pokaždé. Zatímco dříve se používal celoplošný koberec, který zakryl nevzhledné panelákové PVC, dnes jsou upřednostňovány spíše dřevěné podlahy či cenově přijatelnější laminátové plovoucí podlahy. Moderní podlahovou krytinou, která se dostává na výsluní díky svému originálnímu vzhledu, je také korková podlaha. Pokud si nevíte rady, co vybrat, obraťte se na odborníky, kteří vám doporučí, co se bude hodit právě do vašeho interiéru.

 

Výběrem správné podlahy se však kolotoč zvaný rekonstrukce teprve roztáčí. Chcete-li si ušetřit spoustu starostí a zároveň také hodně času, svěřte se do rukou specializované firmě, která se o celkovou rekonstrukci vašeho bytu nebo domu postará od začátku až do konce. Vytvoří vám bydlení, které bude nejen pěkné na pohled, sladěné materiály i barvami, ale zároveň také praktické a funkční. Bydlení, které splní vaše představy a plány. Kvalitní a profesionálně odvedená práce bude hotová v dohodnutém termínu a za smluvenou cenu. Směle se tak můžete rozhodnout pro novou koupelnu a vyměnit stávající bytové jádro, nebo renovaci, modernizaci a celkovou úpravu interiéru, který se vám omrzel.

 

Hitem se stávají obkladové panely Abitibi, které perfektně imitují dřevo, kámen i cihly. Jejich instalace je jednoduchá, provádí se lepením, a díky jejich velké přizpůsobivosti zakryjí i případné nerovnosti stěn, což je velká výhoda právě u panelákových umakartových jader. Jsou ideální v případě, že nechcete žádné velké změny, ale hledáte luxusní a rychlé řešení – hotovo bude maximálně za pět dní. Jejich nespornými výhodami je také cena a minimální hlučnost a prašnost. Díky tomu je možné rekonstrukci provádět za běžného chodu domácnosti.

Tak pozvedněte úroveň vašeho bydlení a těšte se z „nového“ interiéru!


Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108