Jak uklízet v domácnosti a netrávit tím svůj veškerý volný čas?

Jak uklízet v domácnosti a netrávit tím svůj veškerý volný čas?

Ať se nám to líbí nebo ne, bez pravidelného úklidu se neobjede žádná domácnost. Pro někoho je úklid koníčkem, ale pro většinu z nás je to nezbytná nutnost.Vyberete-li si správného pomocníka pro úklid, ušetříte tím čas, který můžete věnovat svým koníčkům, partnerovi nebo dětem.

Pro úklid podlah a koberců by v žádné domácnosti rozhodněneměl chybět podlahový vysavač. Ať už vyberete jakýkoliv, vždy byste se při výběru nového podlahového vysavače měli zamyslet nad tím, jaké typy podlah doma máte a podle toho vybírat. Každý vysavač je jinak vybavený a určený pro jiné typy podlah. Pro koberce je vhodné zvolit vysavač vybavený turbokartáčem. Pro tvrdé podlahy, jako je dlažba a plovoucí podlaha je pak nejlepší volbou hubice na tvrdé podlahy. Vysavače bývají vybaveny vysokým stupněm filtrace, kdy zpátky do vysátého prostoru jde vzduch čistější, než ten, který jste vysáli.

 

Nebaví vás mytí a leštění oken? Pořiďte si čistič oken.

Čističe oken jsou velkým pomocníkem v domácnosti. Čistič oken je vlastně vysavač na okna. Stačí na okno nanést čisticí prostředek a rozetřít. Čistič oken je vybaven gumovou stěrkou, která špínu stírá a vysavač jí odsává. Vy už pak nemusíte okna vůbec leštit.

Krásná okna bez námahy! Žádné kapky na parapetu či podlaze. Mop s tyčí okna umyje i v těžko dostupných místech, jako jsou střešní okna, vysaje přebytečnou vodu a zároveň vyleští. Navíc neriskujete pád ze schůdků nebo židle.

Své využití najdou i při čištění zrcadel, sprchových koutů, dlaždic a jakýchkoliv dalších rovných povrchů v domácnosti.

Nechcete kupovat úklidové prostředky? Využijte páru!

Čištění párou se stává stále častěji oblíbenějším. Nejen že se při čištění parou dostanete úplně všude, ale hlavně zničíte i bakterie, které mohou být příčinou nejrůznějších alergií. Díky parním čističům a produkované páře odstraníte i mastnou a připečenou špínu. Čištěný povrch zůstává suchý, protože dochází jen ke zvlhčení, nikoliv k namočení. Používáte-li páru jako čistič, můžete se rozloučit s nejrůznějšími úklidovými prostředky.


Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108