Bydlete po svém!


Ať už se stěhujete do nového bydlení, nebo jste se rozhodli vylepšit to stávající, pak vás čeká jeho zařizování. Tím stěžejním, co zásadně ovlivňuje dojem z celého interiéru, a co budete muset řešit nejdříve, je bezpochyby podlaha. Do každé místnosti se hodí jiná. Například takový koberec bude jen těžko ideální do koupelny, díky svým vlastnostem však najde své uplatnění v ložnici, obývacím či dětském pokoji. Velký boom zažívají dnes přírodní materiály, kromě klasických dřevěných podlah, nabývají na popularitě také korkové či bambusové podlahy.

 

Nábytek na míru? Bez kompromisů

Jakmile máte ohledně podlahové krytiny jasno, přichází čas vybrat nábytek, který dodá pokojům jednotný ráz. Navzdory tomu, že je v současnosti nabídka v obchodech opravdu široká, najít takový, který bude přesně odpovídat našim představám a našemu stylu bydlení, není vůbec snadné. Jednou nám nevyhovuje barva, podruhé velikost, potřetí materiál, počtvrté provedení. V takovém případě máte na výběr dvě možnosti - buď slevíte ze svých nároků a vydáte se cestou kompromisu, nebo si necháte vyrobit nábytek na zakázku. Ten oceníte nejen v případě, že vaše požadavky na zařízení interiéru jsou specifické, prostor malý či atypický, ale také tehdy, když toužíte mít doma originální kousek se současným designem.

 
Vše určujete vy

Na míru si můžete nechat připravit takřka cokoli.  V obývacím pokoji se bude krásně vyjímat moderní obývací stěna, ke které si můžete nechat přizpůsobit také křesla či konferenční stolky a dát tak celé místnosti jednotný vzhled.  Zakázkový nábytek oceníte rovněž v ložnici - na pohodlné posteli se vám bude krásně načerpávat energie do dalších dnů. Vybírat můžete jednolůžka i dvoulůžka různých stylů a barevných odstínů. Sladit s nimi nezapomeňte také noční stolky, komody či šatní skříně. V kuchyni, kde se obvykle schází celá rodina u společných obědů či večeří, budou ideální jídelní stoly, které můžete doplnit židlemi z různých materiálů – dřevěnými, čalouněnými, kovovými nebo dubovými, případně lavicemi či jídelními křesly s praktickými područkami. Tak můžete už konečně přestat dělat zbytečné ústupky a začít bydlet po svém.

  

 

 

Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108