Náš sortiment

Dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC, dlažba

Firmu v roce 2000 založil pan Rejfek, který se pokládkou a renovacemi podlahových krytin zabývá již od roku 1995.  

V roce 2002 zahájil provoz kamenného obchodu v Záběhlicích, kde si zájemci mohli prohlédnout vzorky podlahových krytin od renomovaných výrobců - zaměstnanci firmy jsou připraveni ochotně poradit s výběrem krytin i v jiných záležitostech, které souvisí s oblastí podlahářství.  Pro rozmanitost a množství druhů podlahových krytin a také pro narůstající zájem zákazníků firma na jaře roku 2013 otevřela velkou vzorkovnu v Holešovicích. Zde máme k dispozici spoustu velkých vzorků podlahových krytin z rozmanitých materiálů a jsme připraveni zodpovědět Vaše otázky a poradit Vám. Také jsme v roce 2013 zařadili do našeho sortimentu novinku – vysoce úsporné LED žárovky od ověřeného výrobce. Jelikož i kvalitní světlo je nedílnou součástí interiéru. Pokud si zákazník neví rady s výběrem podlahové krytiny a není si jist, zda by se dobře vyjímala v interiéru a ladila s nábytkem a ostatním zařízením, je možné si u nás zapůjčit vzorníky. Také jsme schopni zákazníkům na základě popisu, či fotografií jejich interiéru poradit s výběrem barvy podlahové krytiny, struktury i materiálu. V naší nabídce najdete dřevěné masivní parkety, dřevěné vícevrstvé podlahy, přírodní linoleum, Marmoleum, podlahové krytiny z korku, tvrzeného vinylu nebo měkčeného vinylu – PVC, koberce bytové či zátěžové, čistící zóny a umělé trávníky. Dřevěné podlahové krytiny nabízíme z tuzemského i exotického dřeva. Poradíme Vám i s péčí o podlahu, aby Vám sloužila co nejdéle. Můžete si u nás rovnou vybrat a zakoupit čističe pro běžnou denní údržbu, přípravky pro první ošetření podlahy, oleje a laky. Profesionální podlaháři i domácí kutilové jistě ocení možnost výběru a koupě nejrůznějších doplňků pro přípravu podkladu i pokládku.

 

Naše služby:

Bezplatně provádíme posouzení a zaměření podkladu. Následné zpracování cenové nabídky je také zdarma. Rádi Vám též zpracujeme přibližnou cenovou kalkulaci na základě Vašich podkladů, které nám zašlete e mailem, nebo osobně předáte. Veškeré podlahářské práce – posouzení, zaměření a přípravu podkladu, pokládku podlahy, montáž lišt nebo renovace provádí naši zkušení podlaháři s dlouholetou praxí. Realizujeme malé projekty v domácnostech, i velké projekty v komerčních a průmyslových objektech, v ordinacích, restauracích, obchodech atd.. Některé velké firmy využívají našich služeb opakovaně. Rádi zrealizujeme i Vaše kreativnější požadavky. Lino Praha Vám také zajistí odvoz materiálu až k Vám domů, a to po celé ČR. Vstřícný přístup a ochota jsou pro nás samozřejmostí. Naše firma je také schopna Vám splnit i poptávky materiálů, které nemáme přímo zařazeny v našem sortimentu. Při práci používáme jen ty nejkvalitnější stěrky, lepidla, tmely laky a oleje. Naše nářadí a jiné doplňky jsou samozřejmě vysoce profesionální, jen od renomovaných výrobců.  Nabízíme také pracovní příležitost a možnost spolupráce zkušeným a šikovným podlahářům s praxí. A jelikož si našich zákazníků Vážíme, můžete od nás také v rámci zakázky, získat dárečky v podobě přípravků na údržbu podlahových krytin. Uděláme maximum pro to, aby klienti naší firmy Lino Praha byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Přijďte se o kvalitě našich služeb a pro – zákaznickém přístupu přesvědčit osobně do naší Vzorkovny v Holešovicích na Ortenově náměstí, kde se můžete pohodlně posadit do sedačky a libovolný čas si prohlížet množství vzorků podlahových krytin. Pro velký zájem máme také otevřeno někdy i v sobotu, sledovat kdy, můžete na našem webu na úvodní stránce, v rubrice s kontakty, nebo také na našich stránkách na Facebooku, kde stačí do vyhledávače napsat Lino Praha sro a hned si můžete pročíst naše aktuální příspěvky o novinkách, slevových akcích, nebo o tom, co se děje u nás, nebo ve světě podlahových krytin vůbec.

 

 

 

 

Naši partneři / spolupracujeme:

 

     ARTCAPITA s.r.o. - výzdoba interiérů a exteriérů od návrhů až po realizaci

 

 

 

 


Nevíte si s něčím rady?

Potřebujete poradit s výběrem podlahy?

Nenašli jste u nás Vámi hledané zboží? Neznamená to, že ho nemáme.
Kontaktujte nás a my Vám obratem pošleme tu nejlepší možnou nabídku.

Chcete si vzorky podlah přímo prohédnout v našem parketovém / podlahovém studiu?

Vyplňte tento formulář a do druhého pracovního dne Vás budeme kontaktovat.

@
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Lino Praha s.r.o.
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
linopraha@gmail.com
(+420)  775 368 108